74% Polis ubezpieczeniowych zamieniamy na tańsze, zrobimy to dla ciebie i dla twojej firmy!

Jak tanio przedłużyć ubezpieczenie ?

Lubimy się przyzwyczajać. Często wracamy w te same, odwiedzone już wcześniej miejsca. Mamy swojego dentystę, mechanika i ulubionego fryzjera. Pytanie tylko, czy ten ulubiony, jest zawsze najlepszy?

Identycznie jest w branży ubezpieczeń, która rozwija się bardzo dynamicznie. Na rynku istnieje ponad 20 ubezpieczycieli, którzy zachęcają klienta ofertami ubezpieczenia swojego mienia, pojazdów, czy życia. Jak możemy mieć zatem pewność, że wybieramy najlepsze rozwiązanie, jeżeli nie mamy porównania i korzystamy z usług wyłącznie jednej marki?

O tym jak warto każdorazowo sprawdzać swoje rozwiązania finansowe i dostępne oferty przekonał się Pan Zbigniew, który zwrócił się do nas z prośbą o ofertę ubezpieczenia swojego pojazdu. Pan Zbigniew przez ostatnie 10 lat korzystał z usług jednego agenta w swoim miejscu pracy, któremu powiedział dobranie ubezpieczenia swoich samochodów, mieszkania i życia. Kontakt z nami potraktował jako test, nie biorąc na poważnie naszej współpracy. Wszystko zmieniło się jednak, gdy zestawił gotowe kalkulacje.

Przedłużenie ubezpieczenia u zaufanego agenta miało kosztować Pana Zbigniewa około 1800,00 zł. Oferta przedstawiona przez nas opiewała na kwotę 1467,00 zł. Cena nie była jedyną różnicą. Wybierając naszą ofertę klient nie tylko zaoszczędził prawie 350,00 zł, dodatkowo w pakiecie dobraliśmy pełną ochronę zniżek dla OC i AC, rozszerzony zakres assistance a także rozszerzenie pakietu AC o nieredukcyjną sumę ubezpieczenia i gwarancję wypłaty 100% wartości pojazdu. Pan Zbigniew wybrał najlepszą ofertę na rynku, my zyskaliśmy zaufanego klienta.

Jak tego dokonaliśmy? Magia, pomyłka, a może sami dopłaciliśmy do ubezpieczenia? Nic z tego. To po prostu kompleksowe porównanie wszystkich dostępnych ofert na rynku i wybranie tej najkorzystniejszej. Zawsze dla klienta. A Ty na co wydasz zaoszczędzone pieniądze? Przekonajmy się!

Jakub Socha - Doradca Platinum Insurance - obniżamy ubezpieczeniaPowrót do wszystkich

Mądry wybór. 74% Polis ubezpieczeniowych zamieniamy na tańsze!

zaznacz

(*) - Wypełnij wymagane pola