74% Polis ubezpieczeniowych zamieniamy na tańsze, zrobimy to dla ciebie i dla twojej firmy!

Jak zaoszczędzić 750 zł podczas jednego telefonu ?

Nadrzędną zasadą, jaką wyznajemy w Platinum Insurance jest pełne wsparcie eksperckie, opieka posprzedażowa i troska o rozwiązania, które wybierają nasi klienci.

 

Jeżeli biznes to maraton a nie sprint, to jesteśmy z naszym klientem nie tylko na starcie, ale prowadzimy go bezpieczenie aż do samej mety. Już po raz kolejny o zaletach współpracy z naszymi ekspertami przekonała się Pani Małgorzata, stała klientka naszej firmy. Zaufanie, którym nas obdarzyła wraca ze zdwojoną siłą. Nie tylko w postaci stałego kontaktu i serwisu, ale przede wszystkim jako kolejne zaoszczędzone środki na koncie. 

 

Pani Małgorzata trafiła do nas na początku 2018 roku. Od tej pory przy wsparciu ekspertów działu inwestycyjnego oraz działu ubezpieczeniowego nasza klientka posiada bezpieczne rozwiązanie, na którym odkłada pieniądze na wymarzoną emeryturę. Zajmujemy się również ubezpieczeniem majątku Pani Małgorzaty. W zeszłym roku przygotowaliśmy ofertę ubezpieczenia samochodu Pani Małgorzaty, Renault Scenic. Ze względu na niewielką historię ubezpieczeniową podstawowa polisa OC, NNW i assistance kosztowała 1864,00 zł. Na tamten okres była to najkorzystniejsza oferta. W tym roku w związku z końcem okresu ubezpieczenia nasi eksperci wrócili do tematu i przygotowali nową ofertę, porównując propozycje wznowienia w aktualnym towarzystwie i oferty konkurencji. Podczas analizy potrzeb Pani Małgorzata poprosiła, aby znaleźć przynajmniej ofertę zbliżoną do aktualnej. Gdy przedstawiliśmy nową kalkulację naszej klientce usłyszeliśmy tylko jedną odpowiedź. "Oczywiście, proszę przygotować dokumenty".

 

Porównując oferty wszystkich dostępnych towarzystw w Polsce okazało się, że najkorzystniejsza oferta w tym roku wynosi 1098,00 zł. Zaufanie do naszych usług pozwoliło Pani Małgorzacie zaoszczędzić ponad 750 zł, wykonując tak naprawdę tylko jeden telefon. Kwota ta pozwoli Pani Małgorzacie na wpłatę kolejnych 4 rat na poczet swojego rozwiązania emerytalnego. Upiekliśmy wspólnie dwie pieczenie na jednym ogniu.

 

Jeżeli Ty również nie lubisz przepłacać, szukasz doradcy a nie sprzedawcy i chcesz powierzyć swoje finanse profesjonalistom, skontaktuj się z nami. Czekamy również na Ciebie!

Jakub Socha - Ekspert ds. ubezpieczeń Platinum Insurance Powrót do wszystkich

Mądry wybór. 74% Polis ubezpieczeniowych zamieniamy na tańsze!

zaznacz

(*) - Wypełnij wymagane pola