74% Polis ubezpieczeniowych zamieniamy na tańsze, zrobimy to dla ciebie i dla twojej firmy!

Które ubezpieczenia wybrać na wakacje ?

historie klientów #1

Na swój wymarzony urlop czekamy zazwyczaj cały rok. Miesiące oczekiwań, planowanie wyjazdu, wybór miejsca i w końcu adrenalina związana z pakowaniem na ostatnią chwilę. Planowanie wakacji to często długi proces. Chcemy zapiąć wszystko na ostatni guzik, by na czas urlopu odłączyć się od codzienności i naładować baterie, równocześnie szukamy oszczędności i najlepszej oferty. Pytanie tylko, jak dbamy o to co najważniejsze. Swoje zdrowie.

Świadomość Polaków w tej dziedzinie rośnie. Coraz częściej decydujemy się na zakup odpowiedniego ubezpieczenia, które kompleksowo uchroni nas przed nieprzewidywanymi wypadkami. Na terenie Polski jesteśmy o to spokojni. Liczymy na publiczną służbę zdrowia, lekarzy i pogotowie. Za granicą system ten działa podobnie i odpowiednie służby udzielą nam pomocy w kryzysowej sytuacji. Należy jednak pamiętać, że za ową pomoc otrzymamy stosowny rachunek, często wielokrotnie przekraczający sumę, którą przeznaczyliśmy na urlop. 

Dla przykładu, za pomoc w związku ze złamaniem kończyny w Bułgarii przyjdzie nam zapłacić około 3000 Euro. Za ostre zatrucie pokarmowe w Turcji i pomoc szpitalną będziemy musieli zapłacić około 2000 Euro. Im dalej kierujemy się w świat, tym większe rachunki obciążą nasz budżet. Pomoc przy zawale serca w USA to kwota około 50 000 $. Nie zabezpieczając siebie pomijamy również swoich bliskich. W przypadku naszej śmierci koszt transportu zwłok to kwota minimum kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Pani Agnieszka, która z naszą pomocą dobierała odpowiednie ubezpieczenie na swój wyjazd do Turcji jest świadomą i odpowiedzialną osobą. Oferta biura podróży opiewała na kwotę 460,00 zł i w zamyśle zabezpieczała Panią Agnieszkę i jej bliskich. Z naszą pomocą udało się znaleźć identyczny zakres, dodatkowo rozszerzony o OC i NNW. Za cały pakiet nasza klientka zapłaciła 214,00 zł a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyła na pamiątki dla bliskich.Tanie i dobre ubezpieczenie jest możliwe. Wystarczy, aby zajął się tym ekspert.

Pamiętaj, nie sztuką jest się ubezpieczyć. Sztuką jest zrobić to mądrze. Jeśli chcesz sprawdzić ile kosztuje zabezpieczenie Twojego życia lub zdrowia, wystarczy jeden telefon.

Jakub Socha - Doradca Platinum Insurance - Obniżamy ubezpieczeniaPowrót do wszystkich

Mądry wybór. 74% Polis ubezpieczeniowych zamieniamy na tańsze!

zaznacz

(*) - Wypełnij wymagane pola