74% Polis ubezpieczeniowych zamieniamy na tańsze, zrobimy to dla ciebie i dla twojej firmy!

Skoda czasu na drogie ubezpieczenie OC

Powiedzenie "to co trudne robimy od razu, na niemożliwe wystarczy odrobinę zaczekać" jest nieco wyświechtanym i chyba zbyt często używanym sloganem reklamowych. Możemy się jednak pochwalić, że jest to idealny opis współpracy z Panią Teresą, która zdecydowała się na sprawdzenie naszych usług. Pani Teresa jest idealnym przykładem bezszkodowego kierowcy, który o swoje finanse dba równie mocno jak o swój samochód.

Ubezpieczając co rok swoją Skodę Octavię nasza klientka może liczyć na maksymalne zniżki za wiek i brak zwyżek za historię wypadkową. Na niską cenę ubezpieczenia wpływa również relatywnie mała pojemność silnika. 102 konie mechaniczne z silnika o pojemności 1.6 gwarantują oszczędność nie tylko na stacjach, ale również przy okienku ubezpieczyciela. Doświadczenie naszej klientki wskazywało, że cena składki za jej samochód jest praktycznie stała i tylko nieznacznie waha się przy kolejnych wznowieniach. Szansa na obniżenie ubezpieczenia miała być niemożliwa i klientka nie wierzyła w nasze możliwości. Jak jednak wspomnieliśmy na samym początku, wystarczyło tylko chwilę poczekać.

Po wykonaniu stosownej analizy ubezpieczenia i odpowiedniej kalkulacji okazało się, że z pomocą naszego eksperta Pani Teresa jest w stanie zaoszczędzić 320,00 zł na swoim nowym ubezpieczeniu. Największe zdziwienie w głosie pojawiło się jednak wtedy, gdy poprosiliśmy Panią Teresę o wykonanie dodatkowych zdjęć pojazdu, niezbędnych do ubezpieczenia. Dlaczego, skoro przy ustawowym OC nie jest to wymagane? Nasz ekspert nie tylko obniżył cenę, ale rozszerzył również zakres, dodając ubezpieczenie szyb i opon. Pani Teresa wybrała najlepszą ofertę, my zaś mamy nadzieję, że zaskoczymy ją równie mocno w przyszłym roku, gdy pomożemy przy wznowieniu ubezpieczenia.

A jak wygląda Twoja niemożliwa sprawa? Skontaktuj się z nami. Pamiętaj, wystarczy tylko chwilę zaczekać.

Jakub Socha - Doradca Platinum Insurance - obniżamy ubezpieczeniaPowrót do wszystkich

Mądry wybór. 74% Polis ubezpieczeniowych zamieniamy na tańsze!

zaznacz

(*) - Wypełnij wymagane pola